Zuchwała kradzież w autobusie. Kobieta straciła drogą biżuterię

Polska

Policja poszukuje kobiety i mężczyzny, którzy w miejskim autobusie w Lublinie ukradli jednej z pasażerek złoty łańcuszek z zawieszką. Właścicielka oszacowała wartość biżuterii na ok. 2 tys. zł. Policja upubliczniła nagranie, na którym widać moment kradzieży i twarze sprawców.

Osoby, które ich rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym VII komisariatu w Lublinie tel.: (81) 535-49-20 lub 997. Policja zapewnia anonimowość.

 

Do kradzieży doszło 26 czerwca po godz. 20:00 w jednym z miejskich autobusów, który jechał ul. Orkana. Na nagraniu z monitoringu z autobusu widać jak sprawczyni naradza się ze swoim kompanem. Po chwili odwraca się w kierunku pasażerki, która siedziała za nią i zrywa jej z szyi złoty łańcuszek z zawieszką.

 

Następnie podchodzi pod tylne drzwi autobusu, gdzie czeka na nią mężczyzna.

 

Brutalnie odepchnięta

 

Kobieta, która zorientował się, że skradziono jej biżuterię podbiegła do nich, jednak została odepchnięta. Zaraz po tym drzwi autobusu otworzyły się i sprawcy uciekli w nieznanym kierunku.

 

Pokrzywdzona oszacowała wartość skradzionego łańcuszka na kwotę 2 tys. zł. Policjanci do tej pory nie złapali złodziei, dlatego zdecydowali się ujawnić nagranie, prosząc o pomoc w rozpoznaniu sprawców.

 

polsatnews.pl

paw/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie