Czy USA to dla Polski ważniejszy partner niż Unia Europejska? - wyniki sondy programu "Tak czy Nie"

Polska
Czy USA to dla Polski ważniejszy partner niż Unia Europejska? - wyniki sondy programu "Tak czy Nie"
Polsat News

Prezydent USA Donald Trump będzie w czwartek "w cztery oczy" rozmawiał z prezydentem Andrzejem Dudą. O oczekiwaniach dotyczących wizyty Trumpa w Polsce oraz o relacjach polsko-amerykańskich w specjalnym wydaniu programu "Tak czy Nie" rozmawiali goście Agnieszki Gozdyry: Arkadiusz Mularczyk z PiS i Adam Szłapka z Nowoczesnej.

Air Force One z Donaldem Trumpem i jego małżonką Melanią na pokładzie wylądowali w środę późnym wieczorem na warszawskim Lotnisku im. Chopina. Następnie prezydent USA udał się do hotelu Marriott.

 

W czwartek będzie rozmawiał w "cztery oczy" z prezydentem Andrzejem Dudą, spotka się z liderami państw Trójmorza i wygłosi przemówienie na pl. Krasińskich. Około godziny 14:00 amerykańska delegacja odjedzie w kierunku lotniska.

 

Po wizycie w Warszawie Donald Trump uda się do Hamburga w Niemczech, gdzie weźmie udział w szczycie G20.

 

Sonda programu "Tak czy Nie"

 

Na głównej stronie portalu polsatnews.pl zamieściliśmy sondę z pytaniem: czy USA to dla Polski ważniejszy partner niż Unia Europejska?

 

Zdecydowana większość biorących udział w głosowaniu - 64,4 proc. - uznała, że USA nie jest tak ważnym partnerem jak Unia Europejska. Przeciwnego zdania było 35,6 proc. uczestników sondy.

 

Dotychczasowe odcinki programu "Tak czy Nie" można obejrzeć tutaj.

 

polsatnews.pl

paw/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie