Bał się latać samolotem, więc wypił "na rozluźnienie". Musieli go obezwładnić pasażerowie

Świat
Bał się latać samolotem, więc wypił "na rozluźnienie". Musieli go obezwładnić pasażerowie
YouTube/Ядерные Новости

Pewien Rosjanin panicznie boi się latać samolotem. Dlatego przed pierwszą swoją podróżą lotniczą postanowił złagodzić strach alkoholem. Problem w tym, że przesadził i na wysokości kilku tysięcy metrów nad ziemią wpadł w szał. Awanturującego się mężczyznę musieli obezwładnić współpasażerowie.

Rosjanin podróżował samolotem linii Red Wings z Moskwy do tureckiej Antalyi z żoną, dwójką dzieci i przyjaciółmi. Mężczyzna nigdy nie latał samolotem bo panicznie bał się tego rodzaju środka lokomocji. Żeby zmniejszyć napięcie pił alkohol jeszcze przed wejściem na pokład. Lęk przed lataniem próbował łagodzić trunkami również w trakcie lotu.

 

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna, będąc już mocno pijany wyszedł do łazienki. Wrócił z niej zakrwawiony. Następnie nagle wpadł w szał - krzyczał i zaczepiał innych pasażerów.

 

Zaatakował członków załogi

 

Sytuację próbował załagodzić kapitan samolotu, jednak jego ostrzeżenia na niewiele się zdały. Mężczyzna w dalszym ciągu był agresywny, zaatakował nawet członków załogi, którzy próbowali go uspokoić.

 

Na pomoc obsłudze samolotu ruszyli pasażerowie. Po krótkiej szarpaninie udało im się obezwładnić pijanego Rosjanina. Dla bezpieczeństwa swojego i innych został on związany.

 

 

Następnie załoga skontaktowała się z obsługą lotniska docelowego. W Antalyi na mężczyznę czekała turecka policja, a swoje wakacje zamiast w hotelowym pokoju rozpoczął w areszcie.

 

polsatnews.pl, fakt.pl

dk/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie