Nie żyje starsze małżeństwo. Policjanci znaleźli ciała w mieszkaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim

Polska
Nie żyje starsze małżeństwo. Policjanci znaleźli ciała w mieszkaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim
Polsat News

Funkcjonariuszy zawiadomił mężczyzna, który nie mógł skontaktować się z członkami swojej rodziny. Policjanci wezwali strażaków, którzy otworzyli drzwi mieszkania. W środku odkryli dwa ciała - 62-letniej kobiety i jej 62-letniego męża. Okoliczności ich śmierci wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Ciała w mieszkaniu policjanci znaleźli w środę rano. - Okoliczności śmierci małżeństwa cały czas są ustalane. Bierzemy pod uwagę kilka wersji zdarzenia. Śledztwo w tej sprawie przejęła prokuratura - powiedziała polsatnews.pl mł. asp. Maja Słowik z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

Niewykluczone podwójne samobójstwo

 

Według nieoficjalnych informacji policji rozważana jest m.in. wersja o podwójnym samobójstwie. Prokuratura na razie tego nie potwierdza.

 

- Wczoraj odbyła się sekcja zwłok. W piątek późnym popołudniem powinniśmy mieć jej wyniki, do tego czasu prokuratura nie podaje żadnych szczegółów na temat śmierci małżeństwa - powiedział polsatnews.pl Daniel Prokopowicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

 

Dodał, że na razie pod uwagę brane są wszystkie możliwe wersje tego tragicznego zdarzenia.

 

polsatnews.pl

 

 

 

paw/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie