Ivanka Trump przyznała, że zdarza jej się nie zgadzać z ojcem

Świat
Ivanka Trump przyznała, że zdarza jej się nie zgadzać z ojcem
PAP/EPA/Olivier Douliery / POOL

Ivanka Trump przyznała w poniedziałkowym wywiadzie dla stacji Fox News, że zdarza jej się nie zgadzać z ojcem, Donaldem Trumpem. Jego dotychczasową pracę jako prezydenta USA oceniła na najwyższy z możliwych w amerykańskich szkołach stopni - "A". Ivanka dodała, że fakt, iż nie zgadzają się co do niektórych kwestii, przynosi pozytywne rezultaty.

- On mi ufa i jest bardzo szczery co do moich poglądów i opinii. Nie mam żadnych ukrytych zamiarów. Jasno przedstawiam, jakie jest moje zdanie na temat poszczególnych zagadnień. Oferuję prezydentowi szczerą i otwartą informację zwrotną, więc czasami się zgadzamy, a czasami nie - powiedziała córka prezydenta.

 

Ivanka zaprzeczyła również doniesieniom "Us Weekly", który cytując córkę szefa państwa i źródła z jej otoczenia podawał, że nie zgadzała się z ojcem w sprawie tego, czy USA powinny wycofać się z paryskiej umowy klimatycznej.

 

- Nigdy nie rozmawiałam z tą gazetą i nie miałam pojęcia, że powstaje taki artykuł do momentu, gdy został opublikowany. Uważam natomiast, że jest to normalne, że poszczególne osoby nie zgadzają się w 100 proc. na każdy temat - skomentowała.

 

- Zostawia politykę innym, chcę zająć się innymi problemami, które są bliskie mojemu sercu - dodała Ivanka.

 

Córka prezydenta jest zatrudniona w Białym Domu jako doradczyni szefa państwa, ale za swoją pracę nie pobiera wynagrodzenia.

 

PAP

zdr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie