Zjechał z drogi. Wbił się w ścianę domu

Polska
Zjechał z drogi. Wbił się w ścianę domu
KWP Lublin

19-latek kierując audi w Łańcuchowie (Lubelskie) na łuku drogi przejechał przez płot posesji i uderzył w ścianę domu sześcioosobowej rodziny. Na szczęście w tym czasie nie było w środku nikogo. Rodzina może jednak mieć problem, gdyż siła uderzenia była na tyle duża, że mogło dojść do naruszenia konstrukcji. Konieczne będą oględziny inspektora nadzoru budowlanego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 20:00. Dziewiętnastoletni mieszkaniec gm. Milejów jadąc audi od miejscowości Wólka Łańcuchowska w kierunku Milejowa, nagle na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, sforsował płot i wbił się w ścianę domu.

 

Stracił prawo jazdy


Właściciel siedział na ławce przed domem, a jego żona była w ogródku - nic im się nie stało. Mieszkające razem  z nimi małżeństwo z dwojgiem dzieci przebywało w innym miejscu.


Nic nie stało się również 19-letniemu kierowcy audi. Stracił jednak prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Mężczyzna był trzeźwy, nie kierował też pod wpływem żadnych środków odurzających.

 

Noc spędzona u kuzynów


Konstrukcja domu została naruszona, więc cała sześcioosobowa rodzina spędziła noc u kuzynów.


Policjanci prowadzą postępowanie, które wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia. Koniecznie będzie przeprowadzenie oględzin przez inspektora nadzoru budowlanego.

 

 

polsatnews.pl

grz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie