Samochód osobowy zderzył się z łosiem na trasie S8. Dwoje rannych, zwierzę nie przeżyło

Polska
Samochód osobowy zderzył się z łosiem na trasie S8. Dwoje rannych, zwierzę nie przeżyło
Facebook.com/OSP Wolbórz

Do wypadku doszło w poniedziałek o godzinie 04:00 nad ranem w rejonie Wolborza (Łódzkie). Zwierzę nagle wtargnęło na jezdnię z pobliskiego lasu. Ranne zostały dwie osoby, które jechały Skodą Octavią. Łoś zginął na miejscu.

Do wypadku doszło na trasie S8 pomiędzy węzłami: Wolbórz - Studzianki w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie).

 

Ludzie ranni, zwierzę nie przeżyło

 

Łoś, który prawdopodobnie wybiegł z pobliskiego lasu, pokonał ogrodzenie z siatki i wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżające auto. Kierowca Skody Octavii nie wyhamował i uderzył w zwierzę, które zginęło na miejscu.

 

Kierowca samochodu oraz pasażerka jadąca obok zostali ranni i przewiezieni karetką pogotowia do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Po wypadku pas ruchu w kierunku Warszawy był zablokowany przez około dwie godziny.

 

Śmiertelne potrącenie pieszej

 

Drugi wypadek wydarzył się w rejonie Wolborza około godziny 10:00. 60-letnia kierująca Volkswagenem Sharanem potrąciła 42-letnią pieszą przechodzącą przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

 

42-letnia kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Kierująca volkswagenem była trzeźwa.

 

polsatnews.pl

paw/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie