"Wrocław w rytmie disco" o 20:05 w Polsacie. Na scenie m.in. Boys, Bayer Full, Weekend

Kultura

Stolica Dolnego Śląska na tę jedną noc zamieni się w największą dyskotekę w Polsce. W imprezowy klimat publiczność wprowadzą najlepsi z najlepszych spośród artystów m.in. sceny disco polo. Relację z Wrocławia będzie można śledzić od godz 20:05 na antenie Telewizji Polsat. Kontynuacja koncertu od godz. 23:15 na antenie kanału Disco Polo Music.

Publiczność usłyszy największe hity: "Jesteś szalona" zespołu Boys, "Wszyscy Polacy" Sławomira Świerzyńskiego i grupy Bayer Full, "Ona tańczy dla mnie" i "Za każdą chwilę z Tobą" zespołu Weekend.

 

Zagraniczne gwiazdy

 

Z kolei Czadoman rozgrzeje publiczność rewelacyjnym utworem "Ruda tańczy jak szalona", Łobuzy - hitem "Ona czuje we mnie piniądz”. Żaden koncert disco nie może się odbyć bez Pięknych i Młodych i przeboju "Ona jest taka cudowna" oraz zespołu MIG śpiewającego "Wymarzona". Nie zabraknie też weselnego hitu - "Żono moja" zespołu Masters, a także piosenek zespołów: Long&Junior, Milano, Mejk, Power Play, After Party, Quest, Playboys oraz Marcus P.

 

Obok rodzimych artystów, na scenie Stadionu Wrocław zameldują się gwiazdy twórcy muzyki dyskotekowej: Jenny Berggren z legendarnej, szwedzkiej grupy Ace of Base znanej z takich hitów jak "All that she wants" oraz "Beautiful life". Do tańca porwie publiczność sam Rui Carlos Ferreira, były członek zespołu Bad Boys Blue, który wylansował przebój "You’re a woman". Dynamikę i tajemniczość na koncercie zapewni ukraińska artystka Kamaliya, której występy są porównywane do samej Lady Gagi. Na scenie pojawi się również kultowy duet La Bouche, stworzony przez wokalistkę Melanie Thornton i rapera Lane McCray.

 

Jubileusz Polsatu

 

W tym roku zarówno Telewizja Polsat, jak i disco polo obchodzą swoje 25-lecie. To właśnie na antenie Polsatu widzowie mogli zobaczyć pierwsze klipy Shazzy, czy Bayer Full.

 

Pierwsza siedziba stacji mieściła się we Wrocławiu. Dlatego pierwszy z cyklu koncertów muzyki tanecznej odbędzie się właśnie w stolicy Dolnego Śląska.

 

Wyjątkową imprezę "Wrocław w rytmie disco" poprowadzą: artystka i tancerka Agnieszka Kaczorowska oraz Jerzy Mielewski - dziennikarz Polsatu Sport i prowadzący telewizyjne show "The Brain. Genialny Umysł".

 

"Wrocław w rytmie disco" 14 czerwca o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat. Kontynuacja koncertu od godz. 23:15 na antenie kanału Disco Polo Music.

 

Polsat.pl, polsatnews.pl

 

luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie