Upadł, kradł i wpadł. Złodzieja namierzono po anonimowym telefonie. Dwaj kolejni sami zgłosili się na policję

Polska

Po publikacji nagrania z kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów przy ul. Kunickiego w Lublinie dwaj mężczyźni sami zgłosili się na komisariat. Trzeci z nich, który w trakcie zdarzenia był tak zamroczony alkoholem, że upadł na podłogę i kontynuował kradzież na kolanach, został ustalony dzięki anonimowej informacji.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę. Około godz. 21:30 do marketu weszło trzech mężczyzn. Każdy z nich zaczął rozglądać się po sklepowych półkach.  Po chwili przystąpili do akcji.


Bezceremonialnie zgarniali z półek wszystko, co wpadło im w ręce, słodycze, mrożonki, ciastka. Łupy pakowali do reklamówek oraz chowali pod ubrania.


Jeden ze sprawców zamroczony alkoholem w pewnym momencie upadł na kolana. Choć nie był w stanie samodzielnie wstać, to nie przeszkadzało mu to kontynuować kradzieży.

 

Po publikacji nagrania z monitoringu dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 29 i 30 lat sami zgłosili się na komisariat. Trzeci z nich, który w trakcie zdarzenia zamroczony alkoholem upadł na kolana i kontynuował kradzież to również pochodzący z Lublina 41-latek. W jego identyfikacji pomogła anonimowa informacja.

 

polsatnews.pl

grz/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie