Prezydent złożył dzieciom życzenia udanych i bezpiecznych wakacji

Polska
Prezydent złożył dzieciom życzenia udanych i bezpiecznych wakacji
PAP/Rafał Guz

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w poniedziałek w Warszawie z dziećmi, aby życzyć im udanych i bezpiecznych wakacji. "Żeby były bezpieczne dla was, dla waszych kolegów, przyjaciół, dla wszystkich tych, którzy z tego wakacyjnego wypoczynku będą korzystali" - mówił prezydent.

Prezydent wziął udział w spotkaniu "Bezpieczne Wakacje z Para Prezydencką", w trakcie którego złożył dzieciom udanych i bezpiecznych wakacji. - Żeby były bezpieczne dla was, dla waszych kolegów, przyjaciół, dla wszystkich tych, którzy z tego wakacyjnego wypoczynku będą korzystali - mówił prezydent.

 

Prezydent powiedział, że sam wspomina swoje wakacje "zwłaszcza te z dzieciństwa i tego wcześniejszego i później z czasów dorastania", które były związane z wyjazdami do dziadków, z rodzicami nad morze oraz na obozy harcerskie. - To są rzeczywiście takie wspomnienia, które potem ma się do końca życia - powiedział prezydent.

 

- Ale dzisiaj jesteśmy tutaj po to, żeby porozmawiać o bezpieczeństwie czasie wakacji, bo to jest temat niezwykle ważny. Ja chciałem bardzo podziękować wszystkim służbom, które dzisiaj przyjęły zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego, za te piękne stoiska i wszystkim instruktorom, którzy tu są i dzielą się z wami informacjami bardzo ważnymi. Dzisiaj taki dzień, że w ogóle dużo rozmawiamy o bezpieczeństwie, a przed momentem wręczyłem odznaczenia za dzielność i za ofiarność i odwagę tym, którzy nie bacząc na własne bezpieczeństwo ruszyli i udzielili pomocy innym - mówił.

 

PAP

dk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie