Miała trzy promile i bliźnięta pod opieką. Prowadziła samochód

Polska
Miała trzy promile i bliźnięta pod opieką. Prowadziła samochód
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Polsat News

Policjanci z Bełchatowa (woj. łódzkie) zatrzymali kobietę, która jechała w sobotnią noc fiatem i wiozła ze sobą dwuletnie bliźniaczki. Mundurowi od razu wyczuli od siedzącej za kierownicą kobiety silną woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała w organizmie prawie 3 promile.

Po wytrzeźwieniu kobieta usłyszała zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Odpowie także za spowodowanie zagrożenia dla życia i zdrowia swoich córek.

 

Mundurowi od razu wyczuli od siedzącej za kierownicą kobiety silną woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 3 promile. Obecni na miejscu strażnicy, poinformowali, że kilka minut wcześniej widzieli, jak kierująca z trudem uniknęła zderzenia z sygnalizatorem świetlnym usiłując skręcić z ul. Wojska Polskiego w ul. Edwardów. Po "udanym manewrze" kontynuowała jazdę lewym pasem.

 

Bliźniaczki do dziadków odwiózł partner kobiety

 

Policjanci na tylnym siedzeniu zauważyli w fotelikach dwie dziewczynki w wieku dwóch lat. Bliźniaczkami zaopiekował się partner kobiety. - Gdy przyjechał, został również przebadany alkomatem. Był trzeźwy, więc wydano mu dzieci, które zobowiązał się odwieźć do dziadków - powiedział polsatnews.pl asp. Sztab. Piotr Rokita z bełchatowskiej policji.

 

polsatnews.pl

 

grz/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie