I choćbym upadł... i tak ukradnę. Policja poszukuje mężczyzn z nagrania

Polska

Zgarniali z półek wszystko, co wpadło im w ręce. Łupy pakowali do reklamówek i chowali pod ubrania. Jeden ze sprawców zamroczony alkoholem w pewnym momencie upadł na kolana. Nawet to nie przeszkodziło mu by kontynuować kradzież. Trzech mężczyzn, którzy zostali uwiecznieni na monitoringu sklepu przy ulicy Kunickiego w Lublinie poszukuje teraz policja.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę. Około godz. 21:30 do marketu weszło trzech mężczyzn. Każdy z nich zaczął rozglądać się po sklepowych półkach.  Po chwili przystąpili do akcji.


Bezceremonialnie zgarniali z półek wszystko, co wpadło im w ręce, słodycze, mrożonki, ciastka. Łupy pakowali do reklamówek i chowali pod ubrania.

 

Nie mógł wstać, więc kradł na kolanach


Jeden ze sprawców zamroczony alkoholem w pewnym momencie upadł na kolana. Choć nie był w stanie samodzielnie wstać, to nie przeszkadzało mu to kontynuować kradzieży. Klęcząc zgarniał do reklamówki rzeczy znajdujące się na najniższych półkach. W końcu z pomocą kompanowi pośpieszył kolega, który usiłował go podnieść.


Policja prosi osoby, które rozpoznają widniejących na zapisie wideo mężczyzn, by skontaktowały się z  najbliższą jednostką policji.

 

polsatnews.pl

grz/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie