Szczęsny żartuje z Krychowiaka. "Zagrał dziś więcej niż przez cały sezon"

Polska

W świetnym humorze był po meczu z Rumunią bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny, który po prawie roku przerwy zagrał w reprezentacji Polski. 27-latek stwierdził, że nie miał za dużo pracy w sobotnim spotkaniu, w przeciwieństwie do swojego przyjaciela z kadry Grzegorza Krychowiaka. - Ma zakwasy i skurcze, bo zagrał dzisiaj więcej niż przez cały sezon - mówił z przymrużeniem oka Szczęsny.

Marcin Feddek: Wojtek, jak się wraca do takiej drużyny, która demoluje rywali?

 

Wojciech Szczęsny: Łatwo. Dzisiaj ty mogłeś stać w bramce i by się skończyło też 3:1. Super się gra z chłopakami, robota bramkarza jest dużo łatwiejsza.

 

Marcin Feddek: Proponowałem Grzegorzowi Krychowiakowi, żeby zrobił wywiad z tobą, tak jak ty, kiedy ty byłeś rezerwowym, ty robiłeś z nim, Nie kwapił się za bardzo do tego.

 

Wojciech Szczęsny: Nie, ma zakwasy i skurcze, bo zagrał dzisiaj więcej niż przez cały sezon.

 

- Stać nas na dużo. Przyzwyczajamy kibiców do zwycięstw. Przyjeżdżają drużyny mocne, słabsze średnie i nikt nie wyjeżdża z punktami. Mam nadzieję, że tak będzie dalej - dodał bramkarz.

 

Polska pokonała na PGE Narodowym Rumunię 3:1 w meczu eliminacji mistrzostw świata. Szczęsny nawiązał do trudnej sytuacji klubowej  Grzegorza Krychowiaka. Pomocnika reprezentacji Polski po transferze z Sevilli do francuskiego PSG nie był w stanie wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie drużyny.

 

Polsat Sport 

ml/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie