Tom Hanks śpiewa "sto lat" po polsku. Dla Polki, która zainicjowała zbiórkę na fiata

Kultura
Tom Hanks śpiewa "sto lat" po polsku. Dla Polki, która zainicjowała zbiórkę na fiata
Facebook/Monika Jaskólska

Aktor, miłośnik fiata 126p, złożył życzenia urodzinowe Monice Jaskólskiej z Bielsko-Białej. To ona zainicjowała akcję zbiórki pieniędzy na "malucha" dla Hanksa. Z pomocą operatora filmowego Janusza Kamińskiego aktor zaśpiewał po polsku "sto lat". "Taki prezent zwala z nóg. Ja chyba śnię i nie chce się obudzić" - napisała na Facebooku Jaskólska.

Z racji tego, że aktor nie zna języka polskiego, na filmie towarzyszy mu polski operator firmowy Janusz Kamiński, który tłumaczy życzenia.

 

"Chciałbym ci życzyć najszczęśliwszych urodzin" - powiedział aktor. Dodał, że "cała Ameryka czeka, by w końcu zobaczyć fiata 126p", po czym zaśpiewał "sto lat" po polsku.

 

"Piękniejszego prezentu nie mogłam dostać"

 

"To jest niewiarygodne!!!!! Ja chyba śnię i nie chcę się obudzić (...). Naprawdę piękniejszego prezentu nie mogłam dostać. Całe zmęczenie i troski poszły w kąt. Dziś nie zasnę wcale" - napisała Jaskólska na Facebooku publikując wideo.

 

 

"Nie wypada nie pomagać"

 

Monika Jaskólska zasłynęła w Bielsku-Białej kilka lat temu, gdy wpadła na pomysł akcji "Nie wypada nie pomagać", w ramach której zbierała pieniądze na zakup łóżek dla rodziców zajmujących się swoimi dziećmi w szpitalu.

 

Teraz też planuje przeznaczyć na rzecz bielskiego Szpitala Pediatrycznego fundusze, które zostaną ze zbiórki na malucha dla Hanksa.

 

Wyremontowane auto, kupione przez mieszkańców Bielska-Białej specjalnie dla aktora, zostanie pokazane 9 lipca - w jego 61. urodziny.

 

polsatnews.pl

mr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie