Wyprzedzał na ciągłej, na przejściu dla pieszych, jechał 122 km/h przez wieś

Polska

31-letni obywatel Ukrainy zatrzymany we wsi Białka (woj. lubelskie) na drodze K-19 stracił prawo jazdy i dostał wysoki mandat. Wideorejestrator policjantów z drogówki w Radzyniu Podlaskim nagrał kierującego cadillakiem, gdy wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Maksymalna prędkość, którą mu zmierzono to 122 km/h w terenie zabudowanym.

Funkcjonariusze drogówki patrolujący drogę K-19 w miejscowości Białka w niedzielę tuż po godzinie 8:00 za pomocą wideorejestratora uwiecznili poczynania 31-letniego obywatela Ukrainy, który kierując samochodem osobowym marki Cadillac jechał z prędkością 122 km/h. Dodatkowo kierujący wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Wcześniej przekroczył podwójną linię ciągłą.

 

Niejedyny przypadek


Tego samego dnia w miejscowości Biała na drodze K-63 policjanci radzyńskiej drogówki zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu lubartowskiego, który kierując oplem przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.


Na podwójnym przekroczeniu prędkości złapano również 44-letniego mieszkańca Białegostoku. Tuż po godz. 12 w miejscowości Turów na drodze K-19 jechał on Volkswagenem Passatem z prędkością 107 km/h.


Wszyscy kierowcy stracili prawo jazdy na 3 miesięcy, zostali również ukarani mandatami karnymi.

 

polsatnews.pl

grz/luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze