Śmiertelne pobicie w Jastrzębiu-Zdroju. W centrum miasta pięciu mężczyzn skatowało 28-latka

Polska

Do pobicia doszło w niedzielę około godziny 4:00 nad ranem na skrzyżowaniu ulic Solidarności i Jeziorańskiego. Policję zawiadomił świadek zdarzenia. Na miejscu udało się zatrzymać czterech młodych mężczyzn. Piąty z uczestników bójki zdołał uciec. Wszyscy byli pijani. Dopiero po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani. Brutalnie pobity 28-latek zmarł na ulicy.

Policjanci otrzymali zgłoszenie od świadka zdarzenia, że na skrzyżowaniu ulic Solidarności i Jeziorańskiego w Jastrzębiu-Zdroju (Śląskie) doszło do pobicia. W bójce miało uczestniczyć pięciu mężczyzn.

 

- Przybyli na miejsce policjanci zdążyli zatrzymać czterech napastników w wieku: 20, 23, 25 i 33 lat. Wszyscy byli pijani. Mieli po 1,5 promila alkoholu - powiedziała polsatnews.pl mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu Zdroju.

 

Policja szuka napastnika

 

28-letni mężczyzna zmarł na ulicy na skutek odniesionych obrażeń, głównie urazów głowy.

 

- Zatrzymanych będzie można przesłuchać dopiero po wytrzeźwieniu i wtedy najpewniej usłyszą zarzuty - dodała mł. asp. Dudek.

 

Na razie śledczym nie udało się ustalić motywów pobicia. Nie jest jasne czy zmarły 28-latek był znajomym sprawców czy też przypadkową ofiarą.

 

Piąty napastnik, który zdążył uciec, jest poszukiwany przez policję. 

 

polsatnews.pl

paw/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie