Rabiej: zwróciłem się o poparcie mojej kandydatury na prezydenta Warszawy

Polska
Rabiej: zwróciłem się o poparcie mojej kandydatury na prezydenta Warszawy
Polsat News

Zwróciłem się do delegatów sobotniej konwencji regionalnej Nowoczesnej o poparcie mojej kandydatury na prezydenta Warszawy - zapowiedział w piątek członek zarządu partii Paweł Rabiej.

- Jutro jest nadzwyczajna konwencja regionalna Nowoczesnej. Jednym z punktów obrad jest właśnie przyjęcie uchwały w sprawie rekomendacji dla kandydata Nowoczesnej na wybory w Warszawie. Wbrew pozorom wcale nie zostało do nich tak dużo czasu, trzeba się do nich dobrze przygotować i przekonać warszawiaków do Warszawy bardziej aktywnej, otwartej, uczciwej - mówił Rabiej w piątek w Polskim Radiu 24.

 

- Konwencja podejmie jutro decyzję, jest w programie konwencji taka uchwała, więc będziemy o tym dyskutować. Zwróciłem się do delegatów konwencji o poparcie mojej kandydatury - dodał.

 

Oprócz głosowania nad uchwałą w sprawie poparcia przez region kandydata lub kandydatki w wyborach na prezydenta Warszawy głównym punktem sobotniej nadzwyczajnej konwencji regionu warszawskiego Nowoczesnej będzie wybór przewodniczącego regionu warszawskiego. Z nieoficjalnych informacji PAP wynika, że przewodniczącym regionu warszawskiego partii może zostać Sławomir Potapowicz - zastępca Sekretarza Generalnego partii i sekretarz regionu warszawskiego.

 

PAP

pam/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie