Wystartował Polsat Music, nowy kanał muzyczny Telewizji Polsat

Kultura
Wystartował Polsat Music, nowy kanał muzyczny Telewizji Polsat
Telewizja Polsat

Hity z pierwszych miejsc światowych i polskich list przebojów, gwiazdy sceny muzycznej i muzyczne emocje - to oferta Polsat Music, nowego kanału Telewizji Polsat. - Widz chce dostępu do najlepszej muzyki w najlepszej jakości, dlatego jako pierwsi na rynku wprowadzamy kanał muzyczny w jakości FULL HD, gwarantując najwyższą jakość cyfrowego obrazu i dźwięku - mówi szefowa Polsat Music Ewa Czekała.

Polsat Music wystartował w piątek. Jak obiecują jego twórcy, kanał ten polubią fani najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju  i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych.

 

"Rozrywka na najwyższym poziomie"

 

Stacja nie będzie bowiem koncentrowała się na jednym gatunku muzyki, ale będzie prezentowała szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym i czego chcą słuchać i oglądać widzowie.

 

- Polsat Music będzie idealnym kanałem dla wszystkich fanów muzyki i rozrywki na najwyższym poziomie. Selena Gomez, Ariana Grande, Rihanna, Katy Perry, Brodka, Ania Dąbrowska, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Justin Timberlake, Pitbull, Ed Sheeran, David Guetta, Coldplay, The Weekend, Grzegorz Hyży, Bednarek, Dawid Podsiadło czy Enej, to tylko część, artystów i zespołów, których klipy muzyczne zobaczymy na antenie naszego nowego kanału - zapowiada Ewa Czekała.

 

Ewa Czekała - szefowa Polsat Music

Szefowa Polsat Music Ewa Czekała

 

Ramówka jest podzielona na kilka pasm - godz. od 6:00 do 10:00 wypełnią "Poranne HITY", następnie do 13:00 dzień będzie upływał w rytm "Gorących HITów", a od 13:00 do godz. 16:00 na antenie Polsat Music "Tylko HITY" - przeboje najlepsze z najlepszych. W kolejnych godzinach, aż do późnego wieczoru, również muzyka, którą wszyscy znają i kochają.

 

W jakości HD

 

Telewizja Polsat jest jednym z największych promotorów muzyki w Polsce. Poprzez swoje popularne formaty muzyczne takie jak: "Must Be The Music. Tylko Muzyka", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i organizację jednej z największych polskich imprez muzycznych,  sopockiego SuperHit Festiwalu, wypromowała i stoi za sukcesem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

 

Tych gwiazd, nie zabraknie w Polsat Music.

 

Polsat Music można oglądać w jakości HD na platformach satelitarnych, w telewizjach kablowych oraz za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA.

 

polsatnews.pl

 

kd/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie