Uciekł ze szpitala, poszukuje go policja. Wyznaczono 20 tys. zł nagrody

Polska

Stołeczni policjanci poszukują 42-letniego Piotra Ruzickiego, którzy został doprowadzony do szpitala na badania, skąd zbiegł w nieznanym kierunku. Za informacje pomocne w zatrzymaniu mężczyzny policja wyznaczyła nagrodę finansową.

Mężczyzna zbiegł dzisiaj po godz. 17 z terenu szpitala przy ul. Banacha w Warszawie. - Policjanci doprowadzili go do prokuratury. Tam źle się poczuł, dlatego podjęto decyzję o przewiezieniu go do szpitala, gdzie doszło do ucieczki - powiedziała Polsat News kom. Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji. Wcześniej mężczyzna przebywał w areszcie śledczym.

 

Jak dodała oficer prasowa, 42-latek w momencie, kiedy uciekł, nie był uzbrojony. 

 

Zbieg był ubrany w jasną koszulkę polo, jeansy, czarne sportowe buty. Mężczyzna jest wzrostu 176-180 cm, krępej, muskularnej budowy ciała, ma krótkie proste włosy w kolorze ciemny blond.

 

Komendant Stołeczny Policji wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 20 tys. zł za wskazanie miejsca ukrycia się 42-letniego Piotra Ruzickiego. Informację można przekazać pod numerem telefonu 22 60 365 59, a także całodobowo pod numerem 997 lub 112. Policja gwarantuje pełną anonimowość.

 

PAP, Polsat News

prz/mr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie