Polsat SuperHit Festiwal 2017. Pierwszy koncert już w piątek o godz. 20:00

Kultura

Na początek koncert Platynowy Polsat SuperHit Festiwal 2017 w Sopocie oraz jubileuszowy występ T.Love. W ciągu trzech dni festiwalu wystąpią m.in. Cleo, Antek Smykiewicz, Akcent i Sylwia Grzeszczak oraz Piersi, Sarsa, Agnieszka Chylińska, Ania Dąbrowska, Michał Szpak, Michał Bajor i inni. Każdy z wykonawców zaśpiewa po dwie piosenki. Polsat SuperHit Festiwal 2017 - 26-28 maja w Polsacie!

- Będzie bardzo gorąco na naszej scenie przez te trzy festiwalowe dni - zapowiada Krzysztof Ibisz, który będzie współprowadził festiwal.

 

Polsat SuperHit Festiwal 2017 już w weekend 26-28 maja

 

- To Państwo wybraliście artystów, którzy dziś zaśpiewają, kupując ich płyty. Dziś zapraszamy na koncert Platynowy. Wystąpią artyści, którzy osiągnęli "status platyny lub podwójnej platyny" w ubiegłym roku - mówi Ibisz w Polsat News.

 

W piątek wystąpią m.in. zespół Dżem, który od prawie czterdziestu lat jest na scenie, Sarsa, Sylwia Grzeszczak i Michał Bajor.

 

- Pojawi się też prawdziwy król disco polo Zenek Martyniuk. Ile sprzedał płyt - to powiemy ze sceny - zapowiada Krzysztof Ibisz.

 

Będzie także wspomnienie o zmarłym kilka dni temu Zbigniewie Wodeckim.


- Wspomnimy przyjaciela, przyjaciela "Fundacji Polsat", naszej stacji i nas wszystkich Zbigniewa Wodeckiego. Ta wiadomość wiąż do nas nie dociera mimo, że parę dni minęło od tej tragicznej wiadomości. Ale także o nim będziemy dzisiaj rozmawiali w koncercie Platynowym - mówi prezenter.

 

T.Love nie płacze

 

"Chłopaki nie płaczą" to tytuł koncertu T.Love; zespół ten podczas Polsat SuperHit Festiwal 2017 będzie obchodził jubileusz 35-lecia obecności na scenie. Wystąpi ok. godz. 22:30 .

 

To będzie jedna z ostatnich okazji, by zobaczyć zespół w akcji, przed zapowiadaną przez Muńka Staszczyka przerwą.

 

- Muniek Staszczyk nigdy nie powiedział, że kończy koncertować. Mówi tylko, że potrzebuje trochę czasu, że potrzebuje przerwy, żeby odświeżyć sobie umysł, żeby się zresetować po tylu latach na scenie. To jest zrozumiałe, ale nigdy nie powiedział, że ostatni koncert. Powiedział: gramy kilka koncertów w tym roku, a potem zrobimy sobie przerwę - wyjaśnił Krzysztof Ibisz.

 

 

- "King" z roku 1992, "Prymityw" z 1994, "Old is Gold" - z 2012, "Al. Capone" - z 1996 i "I Hate Rock N'Roll" z 2006 roku - wymienił najważniejsze albumy zespołu lider zespołu Muniek Staszczyk. To prawdopodobnie z nich będą pochodzić największe przeboje, które T.Love zagra w koncercie kończącym pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017.

 

Gośćmi T. Love, którzy wystąpią z zespołem, będą Kasia Kowalska, Stanisława Celińska, Janusz Panasewicz i Kortez.

 

Królowie radia i sieci

 

- W sobotę piosenka radiowa, czyli to, czego państwo najchętniej słuchają w radiach - powiedział Ibisz. - Absolutne przeboje. To wszystko jest idealnie wyliczone, także z piosenką cyfrową, bo partnerem naszego festiwalu jest Związek Producentów Audio i Wideo - wyjaśnił.

 

- Na festiwalu liczymy także ilość pobrań utworów. Poznamy więc króla albo królową piosenki cyfrowej czyli cyfrowego brzmienia - stwierdził prezenter.

 

Jeszcze w maju ma ukazać się nowa piosenka i klip Eweliny Lisowskiej, którą wystąpi drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2017 w koncercie "Radiowy Przebój Roku".

 

- Moje tegoroczne wakacje będą bardzo pracowite, więc jeżeli uda mi się choć na chwilę gdzieś wyjechać, to będzie sukces. Mam zaplanowanych wiele koncertów. Planuję też rozpocząć pracę nad nowym albumem, więc zajęć będzie dużo. Pewnie jeszcze w maju ukaże się też mój najnowszy singiel, który będzie promował nowy album. Mamy już wszystko gotowe, piosenka i klip już czekają na datę premiery - zdradziła wokalistka.

 

Podczas festiwalowego koncertu Ewelina zaśpiewa swój ubiegłoroczny przebój "Prosta sprawa", który na portalu YouTube ma już ponad 17 mln wyświetleń.

 

Pod koniec drugiego dnia na sopockiej scenie pojawi się Ewa Farna, która będzie obchodzić jubileusz 10-lecia swojej obecności w show biznesie.

 

Najbardziej wesoła niedziela roku

 

- W niedzielę najbardziej wesoła niedziela  w roku, czyli wielki wieczór kabaretowy - mówi Krzysztof Ibisz. - Jak zawsze wszystkie wskaźniki szybują w górę, bo państwo siedzą, oglądają i śmieją się z tej rzeczywistości, która dostarcza nam, jak zawsze, sporo różnych ciekawych i śmiesznych sytuacji  - powiedział.

 

 

Polsat SuperHit Festiwal 2017 już w weekend 26-28 maja.


polsatnews.pl

hlk/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie