Brutalny atak w Krakowie. Dwóch nastolatków raniono ostrymi narzędziami

Polska

Policja poszukuje mężczyzn, którzy zaatakowali w Krakowie grupę nastolatków. Dwóch zostało ugodzonych ostrym narzędziem, jeden z nich przeszedł operację, jego stan jest stabilny - powiedział rzecznik prasowy małopolskiej policji mł. insp. Sebastian Gleń.

- Około godz. 19, przy ul. Bojki w Krakowie, dwóch mężczyzn zaatakowało grupę sześciu młodych osób ostrymi narzędziami - powiedział Polsat News mł. insp. Sebastian Gleń. Dodał, że w wyniku ataku rannych zostało dwóch nastolatków. - Jeden ma powierzchowne rany. Drugi, 17-letni, rany cięte obu nóg - dodał oficer prasowy. Jak podkreślił Gleń, poszkodowani nie byli związani z żadną grupą kibiców.

 

Do ataku doszło na krakowskim Kurdwanowie.

 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że były to maczety, ale rzecznik małopolskiej mł. insp. Gleń ograniczył się do określenia narzędzi "ostrymi". Wiadomo, że napastnicy zbiegli z miejsca zdarzenia.

 

Według informacji reportera Polsat News Bartosza Jastrzębskiego, jeden z poszkodowanych był operowany w Prokocimiu. Jest już po zabiegach, czuje się dobrze. Drugi wrócił bezpiecznie do domu.

 

Polsat News

mr/grz/dk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie