#SUPERMODELKA PLUS SIZE, czyli w rozmiarze nie mniejszym niż 42

Kultura
#SUPERMODELKA PLUS SIZE, czyli w rozmiarze nie mniejszym niż 42
Polsat/Mateusz Nasierowski

Udowodniły, że kobiecego piękna nie mierzy się centymetrem, a rozmiar 42 i większy jest sexy. Panie, z których każda marzy o tym, aby zostać Supermodelką Plus Size, tłumnie zjawiły się w poniedziałek na castingu w Warszawie do nowego show Telewizji Polsat.

Jak przekonują autorzy programu, takiego show w polskiej telewizji jeszcze nie było. To produkcja, która ma szansę zmienić stereotypy i przekonać, że prawdziwe piękno nie zależy od rozmiaru.

 

Twórcy programu poszukują oryginalnych twarzy i sylwetek pełnych wdzięku, stylu i krągłości.

 

Kobiety, które ostatecznie zostaną wyłonione do udziału w show „#SUPERMODELKA PLUS SIZE” muszą nosić minimum rozmiar 42, mieć co najmniej 170 cm wzrostu i być w wieku od 18 do 28 lat. Tylko jedna z nich zdobędzie tytuł Supermodelki Plus Size.

 

 

W drodze do wygranej uczestniczkom programu będzie towarzyszyć jury, składające się z ekspertów z doświadczeniem modowym. W pierwszej polskiej edycji programu „#SUPERMODELKA PLUS SIZE” za jurorskim stołem zasiądą: projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz model i bloger Rafał Maślak.

 

Show „#SUPERMODELKA PLUS SIZE” oparte jest na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. Zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat we wrześniu. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję show odpowiada Rochstar.

 

Więcej na polsat.pl

 

 

ah/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie