Żona radnego z Bydgoszczy o przemocy domowej. Karolina Piasecka w "Skandalistach". Sobota, godz. 20

Polska

W najbliższym odcinku programu "Skandaliści" sprawa, o której usłyszała niedawno cała Polska. Żona radnego z Bydgoszczy, Rafała Piaseckiego, ujawniła wstrząsające nagrania dokumentujące przemoc domową. Po nagłośnieniu sprawy Piasecki wystąpił z PiS i złożył mandat radnego, ale według żony wciąż ją nęka. Gościem Agnieszki Gozdyry w "Skandalistach" będzie Karolina Piasecka.

Mąż przez lata znęcał się nad Piasecką psychicznie i fizycznie. Kobieta była bita, poniżana, wyzwiska pod jej adresem były na porządku dziennym. Świadkiem przemocy były córki. W końcu Piasecka zdecydowała się na ujawnienie nagrań dokumentujących piekło, przez które przeszła.

 

Złożył mandat radnego

 

Gdy pojawiły się dowody i świadkowie przemocy, Piasecki wystąpił z PiS-u, a ostatnio złożył też mandat radnego.

 

Chociaż sprawa rozwodowa jest w toku, a małżeństwo nie mieszka już razem, mąż nadal wysyła Piaseckiej sms-y świadczące o tym, że kontroluje godziny jej powrotu do domu.

 

Karolina Piasecka w "Skandalistach opowie historię przemocy w swoim małżeństwie.

 

Sprawa rozwodowa

 

W studiu będzie także reprezentujący ją mecenas Filip Dopierała, który zdradzi najnowsze szczegóły prawnej batalii o spokój pani Karoliny i jej córek.

 

Pokażemy Państwu więcej historii, które świadczą o tym, że do scen przemocy dochodzi w wielu polskich domach, często za wiedzą bliskich czy instytucji, które powinny reagować.

 

"Skandaliści" jak zwykle w sobotę o 20:00.

 

Polsat News

 

ag/mta/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie