14. urodziny Madeleine McCann. Wzruszający post rodziców zaginionej dziewczynki

Świat
14. urodziny Madeleine McCann. Wzruszający post rodziców zaginionej dziewczynki
Facebook.com/Official Find Madeleine Campaign

12 maja wypadają 14-te urodziny Madeleine McCann, która dziesięć lat temu zaginęła podczas rodzinnych wakacji w Praia da Luz w Portugalii. "Wszystkiego najlepszego, Madeleine! Kochamy Cię, czekamy na Ciebie i nigdy się nie poddamy!" - napisali jej rodzice, Kate i Gerry McCann, publikując zdjęcie dziewczynki sprzed lat.

Rodzice dziewczynki wciąż kupują jej prezenty urodzinowe i świąteczne, które układają w jej dawnej sypialni, niezmienionej od czasu zniknięcia Madeleine - donosi "Daily Mail". Matka zaginionej wyjaśniła, że podarki leżą nierozpakowane, bo cała rodzina liczy na to, że dziewczynka wróci kiedyś do bliskich i otworzy prezenty.

 

 

Na dzień urodzin Madeleine zaplanowana jest wspólna modlitwa o jej szczęśliwy powrót do domu, w której poza rodziną mają też wziąć udział sąsiedzi oraz osoby zaangażowane w wieloletnie poszukiwania.

 

Rodzina McCannów planuje też kupić tort. Świeczki na nim zdmuchnie rodzeństwo dziewczynki: 12-letni Sean i Amelie.

 

- Myślę o tym, w jakim jest teraz wieku, i kupuje coś, co, niezależnie od tego, kiedy się ona odnajdzie, będzie nadal stosownym prezentem, dlatego poświęcamy temu wiele myśli - powiedziała matka Madeleine w ubiegłotygodniowym wywiadzie telewizyjnym.

 

Madeleine zniknęła 3 maja 2007 r. z hotelowego pokoju, podczas gdy jej rodzice jedli kolację z przyjaciółmi. Zrozpaczeni McCannowie rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na prywatne śledztwo, które trwa nieprzerwanie od 10 lat. Wciąż nie przyniosło ono jednak żadnych rezultatów.

 

Daily Mail

 

pam/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie