Rekin ugryzł gwiazdę filmów dla dorosłych. Kręciła podwodną reklamę

Kultura
Rekin ugryzł gwiazdę filmów dla dorosłych. Kręciła podwodną reklamę
YouTube/CamSoda

Molly Cavalli została zaatakowana i ugryziona przez rekina podczas udziału w niebezpiecznej podwodnej sesji zdjęciowej u wybrzeży Florydy (USA). Bliska obecność żarłaczy żółtych miała dodać reklamówce grozy. I rzeczywiście - udział w tej nietypowej reklamie aktorka znana z filmów dla dorosłych przypłaciła wizytą w szpitalu i szyciem rany, która wyglądała jak zadana brzytwą.

Nietypowa reklama jednej ze stron dla dorosłych miała promować nowe rozwiązania technologiczne pozwalające transmitować nagrania wideo z dowolnego miejsca na świecie.

 

35-letnia aktorka ubrana jedynie w skąpy strój kąpielowy została opuszczona w głąb oceanu w specjalnej klatce, która teoretycznie miała zapewnić jej bezpieczeństwo. Osłona okazała się niewystarczająca. Po kilku sekundach od zanurzenia Molly Cavalli została ugryziona w stopę przez przepływającego obok sporego rekina.

   

 

Kobieta wpadła w panikę i natychmiast została wyciągnięta na powierzchnię. Na filmie widać, że sytuacja była dość poważna, ranna długo nie mogła dojść do siebie.

 

Po dopłynięciu do brzegu Cavalli została przewieziona do szpitala, gdzie założono jej dwadzieścia szwów. Firma dla której kręcona była reklama w wydanym oświadczeniu poinformowała, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo i że powinna szybko wrócić do zdrowia.   

 

Zdarzenie zarejestrowała kamera, a materiał z nieudanej sesji trafił do internetu.

 

Internauci wytknęli jednak ekipie odpowiedzialnej za sesję brak dodatkowych zabezpieczeń i podkreślili że aktorka nie miała ochronnego kombinezonu.

 

TMZ, polsatnews.pl

dk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie