Pobili i skopali, bo nie przytrzymał im drzwi. Usłyszeli zarzuty

Polska
Pobili i skopali, bo nie przytrzymał im drzwi. Usłyszeli zarzuty
policja.waw.pl

Mieszkaniec warszawskich Bielan po wejściu do klatki schodowej w budynku przy ul. Marymonckiej został dotkliwie pobity przez swoich sąsiadów. Pretekstem do wszczęcia bójki miało być rzekome nieprzytrzymanie im drzwi. Michał O. i Marcin M. usłyszeli już zarzuty za pobicie.

Do zdarzenia doszło na początku marca około godz. 2. Michał O. i Marcin M. wchodzili do klatki schodowej jednego z bloków na Bielanach. Sąsiad, który wszedł do budynku chwilę wcześniej, nie zauważył mężczyzn i zatrzasnął im drzwi wejściowe.

 

Napastnicy dogonili lokatora budynku i zaczęli go okładać pięściami oraz kopać. Zajście zostało zarejestrowane przez monitoring.

 

Pokrzywdzony sam zgłosił pobicie na policję. Dzięki wizerunkom mężczyzn, które zarejestrowała kamera, udało się ustalić ich tożsamość. 

 

Michał O. został zatrzymany na początku kwietnia, a Marcin M. kilka tygodni później. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty za pobicie.

 

Wobec 31-letniego Michała O. sąd zastosował areszt na okres miesiąca, wobec 35-letniego Marcina M. został zastosowany policyjny dozór.

 

polsatnews.pl

mr/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie