Pies zagryzł 78-letnią właścicielkę

Polska

Do tragedii doszło na terenie jednej z posesji w Suchowoli (woj. lubelskie). W sobotę przed godz. godz. 20 znaleziono tam martwą kobietę. Na terenie znajdował się również należący do 78-latki pies - wcześniej psem zajmował się syn kobiety, który zmarł pół roku temu. Obrażenia na ciele kobiety wskazują na to, że została pogryziona i nie zdołała się obronić.

Policję wezwała córka kobiety, która nie mogła dodzwonić się do mieszkającej samotnie matki. - Kiedy przyjechała na miejsce znalazła ciało matki - powiedział Polsat News podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

 

Ciało kobiety leżało w pobliżu psiej budy. Pies był uwiązany na łańcuchu. - Miała rany szarpane. Kobieta najprawdopodobniej wykrwawiła się - powiedział podkom. Fijołek.

 

Pies wcześniej należał do syna kobiety

 

Wiadomo, że pies należał do jej syna, który zmarł pół roku temu. - Nie wiemy jeszcze, co tam się stało, czy próbowała psa nakarmić. Wszystko wskazuje na to, że pies ją pogryzł, a starsza kobieta nie zdołała się obronić - wyjaśniał podkom. Fijołek.  Dokładne przyczyny śmierci będą znane po sekcji zwłok.

 

Na miejscu pracuje ekipa dochodzeniowa pod kierunkiem prokuratora. Trwają czynności, które pozwolą ustalić przebieg tego tragicznego zdarzenia.

 

Pies trafił na obserwację.

 

polsatnews.pl

 

grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie