"Prymitywna, źle reprezentująca interesy państwa kobieta". Czarzasty o wpisach konsul honorowej RP

Polska

Konsul honorowa RP w Acron w Ohio (USA) Maria Szonert-Binienda zamieściła na swoim profilu społecznościowym m.in. zdjęcie Donalda Tuska w mundurze SS. Polski MSZ uznał, że treści przez nią publikowane przed oficjalnym otwarciem konsulatu honorowego wyrażają prywatne poglądy konsul. Sprawę w ostrych słowach komentowali goście programu "Tak czy Nie" Włodzimierz Czarzasty i Stefan Niesiołowski.

- Po prostu głupia kobieta i tyle. Głupia, prymitywna, źle reprezentująca intersy państwa kobieta. Powinna być natychmiast odwołana, jeżeli nie będzie, to się też nie zdziwię, bo minister Waszczykowski powinien być już odwołany sto razy. To ręce opadają - stwierdził w programie Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.

 

Stefan Niesiołowski ocenił, że oburzenie na wpisy konsul "jest słuszne". - Ta pani nie powinna być konsulem, to jasne - dodał polityk Unii Europejskich Demokratów.

 

Wyniki sondy

 

Przewodnim tematem programu były najnowsze sondaże, w których PO wyprzedziła PiS.

 

W związku z nim na stronie głównej polsatnews.pl zamieściliśmy sondę z pytaniem: Czy uważasz, że Platforma zdoła odzyskać władzę?

 

Odpowiedzi "TAK" udzieliło 59,7 proc. głosujących, "NIE" - 40,3 proc.

  

Więcej odcinków programów można obejrzeć tutaj.

 

polsatnews.pl

 

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie