Ma 8 miesięcy i waży 18 kilogramów. Według rodziców "to Bóg dał jej ten stan"

Świat
Ma 8 miesięcy i waży 18 kilogramów. Według rodziców "to Bóg dał jej ten stan"
Zrzut ekranu: www.youtube.com/watch?v=tMDY4wI-H7g

Chahat Kumar razem z rodzicami mieszka w Indiach. Kiedy się urodziła jej waga była prawidłowa. Gdy skończyła cztery miesiące zaczęła gwałtownie przybierać na wadze. Lekarze są zszokowani wyglądem dziewczynki i nie wiedzą, jak ją leczyć.

Rodzice Chahat choć sami są szczupli, na początku cieszyli się, że córce dopisuje apetyt. Z czasem jednak jedzenie stało się jej obsesją; dziewczynka wciąż domaga się posiłków.

 

Ojciec dziewczynki Suraj Kumar (23 lata) powiedział: - Kiedy Cgahat się urodziła wyglądała kompletnie normalnie. W pewnym momencie zobaczyliśmy, jak jej waga zaczęła wzrastać i wzrasta jeszcze bardziej z dnia na dzień. Bóg dał jej ten stan. To nie jest w naszych rękach. Czuję się źle, gdy niektórzy śmieją się z niej za to, że jest gruba.  

 

Matka Reena (21 lat) martwi się o córkę, bo tuż przed jej urodzeniem zmarło pierwsze dziecko małżeństwa.

 

- Przed Chahat mieliśmy syna, który zmarł i wtedy Chahat się urodziła. Martwię się o jej zdrowie. Ona nie je jak normalne dziecko. Chce jeść przez cały czas. Kiedy nie chcemy dać jej jedzenia, zaczyna płakać. Płacze też kiedy chce wyjść na dwór, jej waga jest za duża, żeby mogła swobodnie się poruszać a my nie mamy siły wszędzie jej nosić. Zabieramy ją tylko w pobliskie miejsca - powiedziała mama Chahat.

 

Rodziny nie stać na leczenie

 

Doktor rodzinny, Vasudev Sharma, który zajmuje się opieką medyczną rodziny powiedział, że zaistniały trudności z pobraniem próbek krwi a to bardzo utrudnia diagnozę medyczną. Skóra dziewczynki jest za gruba, żeby dostać się do żył. 

- To pierwszy przypadek, jaki widziałam w moim życiu, gdy waga dziecka jest tak duża - dodał lekarz.

Dr Sharma zalecił, aby rodzina odwiedziła specjalistę w Szpitalu Cywilnym w Amritsar. Ponieważ rodzice dziewczynki są biedni, do szpitala nie pojechali.


-
Chcemy, aby Chahat mogła żyć tak, jak zwykłe dzieci. Nie chcemy, aby miała trudności w przyszłości. Chcemy, żeby miała dobrą przyszłość - powiedziała jej matka.

 

 

 

dailymail.co.uk

jop/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie