"Głębokie ubolewanie" za szubienicę dla Tuska. I nowe konto na Facebooku

Polska
"Głębokie ubolewanie" za szubienicę dla Tuska. I nowe konto na Facebooku
Facebook/Beata Nowosielska

"Wyrażam głębokie ubolewanie w związku z moimi komentarzami dotyczącymi bieżących wydarzeń, zamieszczonymi na moich kontach w portalach społecznościowych" - napisała w czwartek na Facebooku Beata Nowosielska, dyrektor Departamentu Edukacji i Komunikacji ministerstwa środowiska. Nie jest jednak pewne, czy to konto urzędniczki MŚ, która zasłynęła wpisem: "Powitanie Tuska? Kajdanki i szubienica".

Za wpis na FB dotyczący Donalda Tuska Nowosielska została m.in. w internecie ostro skrytykowana a ministerstwo środowiska wydało oświadczenie, w którym "odcięło" się od jej poglądów i opinii i "wyraziło dezaprobatę dla tego typu wypowiedzi".

 

W środę w nocy konta Beaty Nowsielskiej na Facebooku i Twittrze zostały usunięte bądź zablokowane. W czwartek po południu na Facebooku pojawiło się nowe jej konto, którego autentyczności nie udało nam się nam jednak potwierdzić.

 

Jest tam zamieszczony jeden wpis.

 

"Mój osobisty, emocjonalny i spontaniczny komentarz"


"Wyrażam głębokie ubolewanie w związku z moimi komentarzami dotyczącymi bieżących wydarzeń, zamieszczonymi na moich kontach w portalach społecznościowych. Treści przeze mnie zamieszczane stanowią jedynie mój osobisty, emocjonalny i spontaniczny komentarz wobec aktualnych doniesień medialnych" - głosi tekst.


Autor lub autorka zapewnia, że zamiarem nie było "obrażenie kogokolwiek, a tym bardziej zachęcanie do wyrządzenia krzywdy komukolwiek".


"Wypowiedzi te miały wyłącznie prywatny charakter i nie miały żadnego związku z wykonywaną przeze mnie pracą. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni moimi komentarzami" - brzmi wpis.

  

polsatnews.pl

grz/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie