Niezwykłe zdjęcie USG. Bliźniaczki dają sobie buziaka

Świat

- Wcześniej dziewczynki kłóciły się i kopały - powiedziała Carissa Gill, mama Isabelli i Callie. W 24 tygodniu ciąży kobieta wykonała USG w technologii 3D, które pokazało coś niesamowitego: bliźnięta całujące się w policzek. - To było wspaniałe - skomentowała przyszła mama. - To start pięknej, bliskiej relacji - dodała.

Zdjęcie z badania opublikowano na stronach FetalVision. To klinika w Pensylwanii w USA specjalizująca się w badaniu maluchów w łonie matki za pomocą technologii 3D. Na podglądzie można nie tylko zobaczyć, ale także usłyszeć dzieci zanim się urodzą.

 

Wideo zamieszczone w sieci pokazuje jak "dziecko B" całuje "dziecko A" w policzek.

 

 

John Hamburg, który wykonał USG powiedział, że od początku czuł, że będzie to coś wyjątkowego.

 

- Wykonałem 15 tys. takich badań i nigdy nie widziałem bliźniąt skierowanych do siebie twarzą w twarz, wyglądających tak, jakby się całowały - dodał. Wyjaśnił, że w przypadku bliźniąt zazwyczaj jedna główka jest skierowana do góry, druga - do dołu.

 

"To jedno z najlepszych ujęć w ciągu ostatnich 12 lat!" - napisała klinika na Facebooku. I pogratulowała rodzicom dziewczynek.

 

 

Zdjęciami pochwaliła się też na Instagramie przyszła mama. "Gdybym tylko była Beyonce, to zdjęcie mogłoby pójść w świat w kilka sekund. To jest tak niesamowite, że powinno być udostępniane!" - napisała Carrisa.

 

 

ABC News, Huffingtonpost

mr/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie