Emma Stone odpowiedziała nastolatkowi, który zaprosił ją na bal maturalny

Kultura
Emma Stone odpowiedziała nastolatkowi, który zaprosił ją na bal maturalny
YouTube/Jacob Staudenmaier

Jacob Staudenmaier, oczarowany aktorką, postanowił zaprosić ją na swój bal maturalny. W tym celu z pomocą przyjaciół nagrał wideo inspirowane piosenką z oscarowego filmu ze Stone - "La la land". Filmik obejrzano już prawie milion razy w ciągu zaledwie 6 dni od publikacji. Aktorka napisała list do nastolatka, w którym wytłumaczyła, dlaczego nie może wziąć udziału w imprezie.

Pochodzący z rodzinnego miasta Stone, Scottsdale w stanie Arizona w USA, Staudenmaier był gościem programu "Good morning America", w którym pytano go m.in. o to, czy dostał odpowiedź od aktorki zaproszonej przez niego na bal maturalny. Licealista przeczytał list wysłany mu przez Stone.

 

"Jacob, dziękuję za najwspanialsze zaproszenie, jakie kiedykolwiek otrzymałam. Nie jestem w stanie wyrazić, jak wielki zaszczyt mi uczyniłeś i jak uśmiechałam się przez całe Twoje świetnie przygotowane wideo. Obecnie pracuję w Londynie, ale mam nadzieję, że będziesz się bawił jak nigdy na swoim balu maturalnym. Jestem wdzięczna, że o mnie pomyślałeś. Dziękuję. Kochająca Emma" - napisała aktorka.

 

Gorycz odmowy z pewnością osłodził Staudenmaierowi dopisek do listu. "Widzę podobieństwo między Tobą a Gosslingiem przez te oczy" - dodała Stone w postscriptum.

 

 

Niektórym się udało

 

Więcej szczęścia miał inny nastolatek, Albert Ochoa z Kaliforni, który na swój bal zaprosił celebrytkę Kylie Jenner po tym, jak umówiona partnerka zmieniła zdanie i nie chciała być jego osobą towarzyszącą. Ku zdziwieniu licealistów, gwiazda przyjęła zaproszenie i w sobotę wieczorem pojawiła się na imprezie w liceum Rio Americano.

 

W sieci pojawiło się nagranie z momentu, w którym Jenner wchodzi do szkoły.

 

Celebrytka, która po ukończeniu dziewięciu klas rozpoczęła naukę w domu, straciła własny bal maturalny, dlatego wielokrotnie mówiła, że chciałaby wziąć udział w tego typu imprezie.

 

lefigaro.fr, bbs.co.uk

 

pam/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie