#DorotaGawrylukZaprasza" - w środy w Polsat News, od 29 marca

Polska

Jedna z najbardziej znanych i szanowanych dziennikarek w Polsce, ceniona za wiedzę i obiektywizm, prowadząca "Wydarzenia" Telewizji Polsat, proponuje widzom autorski program publicystyczny. A w nim - argumenty merytoryczne, a nie awantury i złośliwości. Od środy, 29 marca, o godz. 21 w Polsat News "#DorotaGawrylukZaprasza". W pierwszym odcinku autorka zapyta: czy PiS chce wyprowadzić Polskę z UE.

- Chcemy dać widzom szansę na wyrobienie sobie zdania w kwestii tego, kto ma rację w sporach, które toczą się w Polsce - mówi gospodyni programu.

 

Co tydzień, w środowe wieczory, na antenie Polsat News, zaproszeni goście zetrą się w merytorycznej dyskusji na najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze.

 

W trakcie programu na portalu polsatnews.pl będzie można głosować na tego gościa programu, który przekonał do swoich argumentów.

 

Przede wszystkim merytorycznie

 

W programie #DorotaGawrylukZaprasza istotnym elementem są media społecznościowe. Za ich pośrednictwem można uczestniczyć w dyskusji, m.in. w serwisie Twitter korzystając z hashtagu #DorotaGawrylukZaprasza, jak również wpisując komentarze na stronie programu na Facebooku.

 

Najbardziej interesujące wypowiedzi będą publikowane w trakcie programu, natomiast wybrane pytania użytkowników - zadawane gościom w studiu.

 

- Liczymy, że program stanie się miejscem ważnych debat. Miejscem wymiany argumentów wszystkich stron najważniejszych sporów, nie tylko politycznych. Ze swojej strony gwarantuję, że będzie to uczciwa debata, bez faworyzowania żadnej ze stron - zapewnia Dorota Gawryluk.

 

Już od najbliższej środy

 

Program #DorotaGawrylukZaprasza będzie realizowany na żywo i z udziałem publiczności.

 

W związku kontrowersjami wokół polityki europejskiej rządu premier Beaty Szydło i tym, że w środę, 29 marca, zaczyna się oficjalnie Brexit (brytyjska premier Theresa May złoży tego dnia formalny wniosek o rozpoczęcie procedury wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej w oparciu o artykuł 50. Traktatu Lizbońskiego), w pierwszym odcinku programu Dorota Gwaryluk zapyta swoich gości, czy PiS chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej.

 

Aktualne informacje, zdjęcia oraz materiały wideo związane z programem można znaleźć na FacebookuTwitterze oraz Instagramie.    

 

Wszystkie wydania programu będą dostępne na portalu polsatnews.pl w zakładce "Nasze Programy".

 

Polsat News

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie