Pokłóciła się z ojcem. Za karę porysowała nożyczkami 36 samochodów. A ma 40 lat

Polska
Pokłóciła się z ojcem. Za karę porysowała nożyczkami 36 samochodów. A ma 40 lat
podkarpacka.policja.gov.pl
Niektóre samochody były porysowane w kilku miejscach.

Dorosła kobieta pokłóciła się z ojcem w powiecie Leżajskim. Zdenerwowana wynikiem rozmowy wyszła z domu. Poziom emocji widać na zdjęciach, które udostępniła policja - niektóre auta były wielokrotnie porysowane metalowym ostrzem. Zatrzymanej grozi teraz nawet 5 lat więzienia.

Do policji w Leżajsku (woj. podkarpackie) zaczęli się zgłaszać właściciele samochodów, którzy poinformowali, że ktoś uszkadzał lakier pojazdów zaparkowanych przy ulicach w tym mieście. Kryminalni ustalili, że do zdarzeń tych doszło w nocy z 19 na 20 marca.

 

Ma 40 lat. Skrobała ze złości

 

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku wykryli, że winna jest 40-letnia kobieta. Mieszkanka powiatu Leżajskiego została zatrzymana i przesłuchana.

 

Kobieta przyznała się do winy. Wyjaśniła, że pojazdy drapała ze złości nożyczkami kosmetycznymi po awanturze z ojcem. Chciała się bowiem na nim w ten sposób zemścić. Nożyczki zostały już zabezpieczone po przeszukaniu mieszkania kobiety.

 

36 samochodów do lakierowania

 

Zatrzymana wskazała policjantom część uszkodzonych aut. Funkcjonariusze dotychczas naliczyli 36 uszkodzonych przez nią pojazdów. Nie jest wykluczone, że liczba ta może się jeszcze zwiększyć, gdyż do komendy zgłaszają się kolejni właściciele, których auta zostały zniszczone.


Trwa szacowanie strat. Kobieta usłyszała już pierwsze zarzuty umyślnego uszkodzenia cudzego mienia. 40-letnia mieszkanka powiatu Leżajskiego może teraz pójść do więzienia nawet na 5 lat.

 

polsatnews.pl

hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie