"Potrzebuję waszej pomocy". Egzotyczna piękność szuka Polaka poznanego na koncercie

Kultura
"Potrzebuję waszej pomocy". Egzotyczna piękność szuka Polaka poznanego na koncercie
YouTube.com/Dee Deee.002

- Hej Polacy! To trochę dziwne. Nigdy wcześniej nie robiłam czegoś takiego - mówi na początku wideo dziewczyna, która zwraca się do internautów o pomoc w odnalezieniu Polaka, którego poznała kilka miesięcy temu. Mężczyzna ma na imię Wojtek i pochodzi z Warszawy.

- Cztery miesiące temu byłam w Europie na koncercie. Na nim poznałam chłopaka z Polski. Był cudowny. Mój typ w 100 procentach. Był wysoki i przystojny. Miał najpiękniejsze oczy, jakie kiedykolwiek widziałam. Był zabawny i inteligentny. Zaiskrzyło od początku - mówi dziewczyna.

 

Autorka nagrania wspomina, że rozmawiała z Wojtkiem przez cały koncert. Mieli spotkać się jeszcze po koncercie, ale z powodu zamieszania podczas wyjścia i ogromnego tłumu, straciła chłopaka z oczu. Nie mogła go później odnaleźć.  

 

- Nie mam do niego numeru, ani żadnego innego kontaktu. W dniu koncertu miał na sobie jeansy, fajną kurtkę i białe buty. Ma na imię Wojtek i jest z Warszawy. Nie mam o nim żadnych innych informacji, ale bardzo chciałabym go spotkać ponownie. Potrzebuję waszej pomocy. Podzielcie się tym wideo - mówi dziewczyna.

 

 

Kobieta nie zdradza w filmie żadnych szczegółów o sobie. Nie wiadomo nawet z jakiego pochodzi kraju. Podała jedynie maila, żeby poznany kilka miesięcy temu Polak mógł się z nią skontaktować.

 

- Mam nadzieję, że Wojtek to zobaczy i się odezwie. Wiem, że to dziwne, ale cuda się zdarzają, prawda? - dodaje.

 

AKTUALIZACJA (22.03)

Portal "wirtualnemedia.pl" poinformował w środę, że klip jest częścią kampanii reklamowej jednej z polskich firm odzieżowych.

 

polsatnews.pl, wirtualnemedia.pl

luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie