Uprowadzona kobieta uciekła z bagażnika samochodu [NAGRANIE]

Świat
Uprowadzona kobieta uciekła z bagażnika samochodu [NAGRANIE]
monitoring stacji w Birmingham

Kamery monitoringu nagrały, jak porwana kobieta wydostaje się z bagażnika samochodu ruszającego ze stacji benzynowej i przestraszona ucieka do pobliskiego sklepu. 25-latka jest już bezpieczna. Amerykańska policja szuka porywacza.

Do porwania doszło we wtorek późnym wieczorem na przedmieściach Birmingham w stanie Alabama. Kobieta wracała do swojego mieszkania. W pewnym momencie podszedł do niej mężczyzna, wyjął broń i zażądał pieniędzy. Kiedy okazało się, że 25-latka nie ma gotówki, zamknął ją w bagażniku.

 

Chciał wypłacić pieniądze

 

Z relacji porwanej wynika, że mężczyzna zatrzymywał się w kilku miejscach. Tuż przed północą pojawił się na jednej ze stacji benzynowych w Birmingham, oddalonej ok. 10 km od miejsca uprowadzenia.

 

 

 

Na nagraniu widać, jak wychodzi z samochodu i próbuje wypłacić pieniądze z bankomatu. Jak się później okazało, chciał wyczyścić konto swojej ofiary.

 

- Poprosił mnie o pomoc w wypłaceniu pieniędzy, a gdy to się nie udało, zdenerwował się i wrócił do samochodu - powiedział właściciel stacji benzynowej.

 

Opublikowano wizerunek

 

Porywacz wrócił do Nissana Altimy i gdy ruszał w dalszą drogę, klapa bagażnika podniosła się, a kobieta uciekła. Wbiegła do sklepu na stacji benzynowej i wezwała policję, a właściciel zamknął drzwi.

 

Porywacza do tej pory nie udało się zatrzymać. Policaja opublikowała tweeta z jego wizerunkiem, prosząc o pomoc w ustaleniu, kim jest.

 

 

globalnews.ca, wrcbtv.com

ml/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie