Europa wybiera: Holandia. Specjalne wydanie "To był dzień na świecie" w Polsat News 2, środa, godz. 18:00

Polska

O władzę w niewielkiej, ale ważnej na mapie Europy Holandii walczą: populista, antyislamista Geert Wilders i obecny premier, liberał Mark Rutte. Czy pomarańczowa Holandia stanie się bardziej brunatna, czy tęczowa, przekonamy się w środę w specjalnym kilkugodzinnym wydaniu programu "To był dzień na świecie" w Polsat News 2, który wyjątkowo zacznie się o godz. 18:00.

Wybory w Holandii zaczynają serię elekcji, które mogą całkowicie zmienić kształt Europy, który znamy. O władzę ubiega się Partia Wolności, na czele której stoi populista i antyislamista Geert Wilders. Po drugiej stronie barykady jest premier Mark Rutte i jego liberalna Partia Ludowa na Rzecz Wolności i Demokracji.

 

W specjalnym wydłużonym wydaniu programu "To był dzień na świecie" na antenie Polsat News 2 - wyniki wyborów, eksperci, komentatorzy i europeiści, sylwetki najważniejszych holenderskich polityków i przewidywania, co stanie się z Europą po kwietniowo-majowych wyborach we Francji i jesiennych w Niemczech.

 

Program poprowadzą Grzegorz Dobiecki i Jan Mikruta, przy wsparciu Irminy Cisek i Witolda Jurasza oraz zagranicznych korespondentów Polsat News.

Polsat News 2

bg/dro/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie