Kobiety chcą usunięcia Janusza Korwin-Mikkego z europarlamentu. "Skandaliści" w Polsat News, sobota, godz. 20:00

Polska

Od lat bulwersuje swoimi opiniami, teraz na nowo rozwścieczył kobiety w całej Europie, wygłaszając na forum Parlamentu Europejskiego tezę o tym, że muszą zarabiać mniej, bo są słabsze, mniejsze i mniej inteligentne. Chodzi o prezesa partii Wolność, eurodeputowanego Janusza Korwin-Mikkego. W sobotę w Polsat News o godz. 20:00 w "Skandalistach" Janusz Korwin-Mikke.

Europosłanki z całej Europy uznały jego słowa za seksizm, ale na tym nie koniec, bo ekscentryczny polityk zdenerwował mnóstwo kobiet niezaangażowanych na co dzień w politykę.

 

Powstała nawet petycja, która ma doprowadzić do ukarania go i usunięcia z PE. Podpisało się pod nią już prawie 900 tysięcy osób. Liczba ta rośnie błyskawicznie. 

 

- Pan jest jak kogut, który pieje o czwartej, bo o piątej wstają kury i nie ma już nic do gadania - powiedziała Joanna Senyszyn z SLD.

 

Janusz Korwin-Mikke dostał się w 2014 do PE z hasłami rozbicia Unii Europejskiej i rozsadzenia europarlamentu od środka. Na razie jednak nie słychać wiele o jego politycznych osiągnięciach, za to co jakiś czas opinię publiczną bulwersują kolejne kontrowersyjne opinie europosła. Czy teraz czeka go kara większa niż dotychczasowe?

 

W sobotę o 20 w Skandalistach Janusz Korwin-Mikke powie Agnieszce Gozdyrze, czy żałuje swoich słów, czy chce kogoś przeprosić i czy jest politykiem, czy... kogutem. Gościem specjalnym odcinka jest prof. Joanna Senyszyn. Jak zwykle także pytania od publiczności. Będzie gorąco!

 

polsatnews.pl

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie