"Demakijaż": Jessica Mercedes Kirschner u Krzysztofa Ibisza. Dziś w Polsat Cafe o godz. 22:00

Kultura

W premierowym odcinku czwartego sezonu programu "Demakijaż" gościem Krzysztofa Ibisza będzie Jessica Mercedes Kirschner. Swojego bloga założyła w 2010 roku, a dziś jest jedną z najbardziej znanych polskich blogerek modowych. Cieszy się uznaniem największych projektantów i gwiazd. Pisały o niej takie magazyny jak: "Vanity Fair", "Vogue", "Grazia", "Elle" czy "Glamour".

- Lubię być dziwna i ekscentryczna - mówi blogerka Jessica Mercedes Kirschner.

 

Od najmłodszych lat interesowała się modą, nawet szkolny mundurek przerobiła według własnego uznania.

 

Jessica opowie o trudnych początkach, o pomyśle na siebie i na swojego bloga. W "Demakijażu" dowiemy się m.in. że w swojej pierwszej pracy zarabiała 5 zł za godzinę.

 

- Niczego się nie wstydziłam i nie miałam nic do stracenia - mówi gwiazda polskiego internetu.

 

Widzowie dowiedzą się także, jak blogerka trafiła na pierwszy w życiu Fashion Week.


- Sprawdziłam plan londyńskich pokazów, wybierałam te które mnie interesowały, pojawiałam się przy wejściu i prosiłam różnych stylistów żeby wprowadzili mnie jako swoją osobę towarzyszącą. Naprawdę nie wiem, jak ja to robiłam i dziś aż głupio to brzmi, ale tak było - powiedziała Jessica Mercedes Kirschner.


Jeszcze więcej swoich tajemnic Jessica Mercedes wyjawi Krzysztofowi Ibiszowi w programie "Demakijaż" już we wtorek wieczorem o godzinie 22:00 na antenie Polsat Cafe.

 

polsatnews.pl

hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie