Rękoczyny, mierzenie z wiatrówki. Rodzina terroryzuje sąsiadów mimo 46 interwencji policji

Polska
Rękoczyny, mierzenie z wiatrówki. Rodzina terroryzuje sąsiadów mimo 46 interwencji policji
Polsat News

W Krukowie koło Kołobrzegu trwa konflikt między lokatorami zamieszkującymi popegerowski budynek. Mieszkańcy - małżeństwo z dwójką dzieci oraz dwie starsze kobiety mieszkające w innych lokalach - oskarżają rodzinę Ś., która mieszka na parterze budynku o terroryzowanie, pobicia, groźby karalne, chuligaństwo oraz dewastacje i pomawianie przed policją.

Terroryzowani sąsiedzi zamontowali na domu i klatce schodowej kamery, aby udowodnić zachowanie kłopotliwych sąsiadów. Na nagraniach widać jak rodzina Ś. atakuje ich z kijami, rękoczyny, a nawet mierzenie z wiatrówki w stronę innych mieszkańców.

 

Awantury i scysje są tam na porządku dziennym. Dwie starsze kobiety nie mogą sypiać po nocach, bo rodzina Ś. potrafi kopać nocami w drzwi, aby inni nie mogli spać. Policja interweniowała już tam 46 razy.

 

Mieszkańcy boją się wychodzić z domów

 

Rodzina Ś. to rodzice i dwie około 30-letnie upośledzone córki. Niestety na nic zdały się policyjne mandaty. Teraz sprawą zajmuje się prokuratura, jednak rozwiązania problemu nie widać, a mieszkańcy boją się wychodzić z domu.

 

Pomoc społeczna, która twierdzi, ze zajmuje się problemem, ale nic nie wie na jego temat, dopiero, kiedy "Interwencja" zainteresowała się sprawą, wysłała do rodzin psychologa. Pracownicy socjalni bronią rodziny, która terroryzuje innych mieszkańców i jest pod ich opieką od 20 lat, a monitoringu nie chcą przeglądać. Uważają, ze jest nielegalny.

 

Dotychczasowe reportaże można oglądać w zakładce "Nasze programy"

 

"Interwencja"

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie