"Przyjaciółki" wracają od 2 marca! Zobacz zapowiedź 9. sezonu

Kultura

2 marca wracają na antenę Polsatu bohaterki serialu "Przyjaciółki". W dziewiątym sezonie tej produkcji widzowie mogą się spodziewać odpowiedzi na dręczące ich pytania. Czy Anka wróci do Pawła, czy Zuza upora się z problemami, a Patrycja i Michał odbudują związek oraz gdzie urodzi się dziecko Ingi i Roberta.

Nowy sezon przebojowych "Przyjaciółek" zadebiutuje 2 marca w Telewizji Polsat i będzie emitowany przez dwanaście tygodni, w czwartki o godzinie 21:00.

 

Czy Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ponownie zostanie żoną Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Niepłodność, zerwanie i zwolnienie z pracy - jak Zuza (Anita Sokołowska) rozwiąże swoje problemy?

 

Czy Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) odbudują swoje małżeństwo?

 

Jak Inga (Małgorzata Socha) i Robert (Krzysztof Wieszczek) poradzą sobie z niespodziewaną rozłąką?

 

Czy ich dziecko przyjdzie na świat w Nowym Jorku?

 

W dziewiątej serii "Przyjaciółek" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Mariusz Bonaszewski, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz i Kamil Kula. W nowych odcinkach do obsady dołączą Anna Prus i Karolina Nowakowska.

 

polsatnews.pl, polsat.pl

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie