Ostra rywalizacja i surowi jurorzy. "Idol" wraca; w Polsacie w środy o 20:00

Kultura
Ostra rywalizacja i surowi jurorzy. "Idol" wraca; w Polsacie w środy o 20:00
Polsat News

"Idol" - wielka kuźnia muzycznych talentów, wraca po 12 letniej przerwie. Dziś pierwszy odcinek nowej edycji programu. Będą jurorzy sprzed lat, ale i muzycy, którzy zadebiutują w tej roli. A przede wszystkim - talenty, które zmienią polski rynek muzyczny. Trzeba je tylko odkryć i zrobi to "Idol".

Za jurorskim stołem zasiądą: wokalistka Ewa Farna, specjalistkę od emisji głosu Elżbieta Zapendowska, wokalista Lady Pank Janusz Panasewicz oraz wokalista zespołu Video Wojciech Łuszczykiewicz.

 

Do rywalizacji o tytuł "Idola" mogą stanąć młodzi ludzie w wieku od 16 do 28 lat. W pierwszej próbie muszą zaprezentować wybrany przez siebie utwór. Mogą to zrobić przy akompaniamencie pianina, gitary lub a capella. Dlatego organizatorzy precastingów zachęcali do przynoszenia własnych instrumentów.

 

Jeśli uczestnik zaintryguje jurorów - otrzymuje wymarzony "bilet do sławy" i szansę przystąpienia do kolejnych etapów programu. Od kandydatów na idola wymagany jest nie tylko ponadprzeciętny talent wokalny i sceniczna charyzma, ale też niebanalna osobowość i umiejętność współpracy w grupie.

 

Zdecydują widzowie

 

Szczęśliwcy, którzy wykażą się tymi zdolnościami czeka kolejne wyzwanie - udział w koncercie z prawdziwym muzycznym zespołem. Co potem? Od tego momentu wszystko w rękach widzów, którzy w kilku koncertach na żywo zagłosują na swoich faworytów, jurorzy natomiast rozstrzygną, kto z dwójki finalistów z najmniejszą liczbą głosów opuści show.

 

Udział w "Idolu" to nie tylko pokaz muzycznego talentu. To także ciężka praca pod skrzydłami trenerów wokalnych i choreografów. Uczestnicy pod okiem stylistów, makijażystów i fryzjerów ukształtują swój całkowicie nowy sceniczny image.

 

Środy o godz. 20:00

 

Pierwszy odcinek piątej edycji "Idola" na antenie Polsatu już 15 lutego, w środę o godzinie 20;00. Seria będzie liczyć 14 odcinków emitowanych raz w tygodniu.

 

polsatnews.pl

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie