Myśliwi uratowali jelenia. "Pewnie po to, by było do czego strzelać" - komentowali internauci

Polska
Myśliwi uratowali jelenia. "Pewnie po to, by było do czego strzelać" - komentowali internauci
Facebook/Polski Związek Łowiecki

Zwierzę zaplątało się w siatkę ogrodzeniową w okolicy Wrześni (woj. wielkopolskie). Akcję ratunkową przeprowadzili w wtorek myśliwi z koła łowieckiego "Lis" w Nekli. Część z internautów, po opublikowaniu filmu z akcji w sieciach społecznościowych, mocno ich skrytykowała.

"Szybka i sprawna akcja ratunkowa przeprowadzona przez myśliwych z koła łowieckiego "Lis" w Nekli zakończyła się sukcesem!" - stwierdzili myśliwi z Polskiego Związku Łowieckiego, opisując film z tego zdarzenia opublikowany na Facebooku.

 

 

 

"Brawo koledzy! Ogromna radość i niesamowite emocje" - dodali myśliwi.

 

"Teraz uratowali, a za jakiś czas głowa na ścianę"

 

Akcja wzbudziła jednak mieszane uczucia internautów.

 

"Uratowali jelenia ? Pewnie po to by było do czego strzelać", "Więcej ich filmowało niż pomagało jeleniowi", "Teraz go uwolnili a za jakis czas kule dostanie i głowa na ścianę" - komentowali niektórzy (pisownia komentarzy oryginalna - red.).

 

"Gdzie są ci ekolodzy co tak pomagają zwierzakom. A już wiem, w domu za monitorami komputerów, a jeszcze nikt apki na uwalnianie byka nie ogarnął", "Opluwacie myśliwych, zdobądźcie pierwej choć elementarną wiedzę na temat ludzi , których krytykujecie, ich pasji oraz działalności" - odpowiadali sympatycy łowiectwa.

 

polsatnews.pl

ptw/grz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze