Premier odwiedziła oficera BOR rannego w wypadku

Polska

Premier Beata Szydło, która po piątkowym wypadku samochodowym przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, odwiedziła znajdującego się też w tym szpitalu oficera BOR. Nagranie wideo opublikowała kancelaria premiera. Na nagraniu premier idzie szpitalnym korytarzem i odwiedza rannego w wypadku funkcjonariusza BOR, który leży w tym samym szpitalu.

Premier od piątku jest pod opieką lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, dokąd została przetransportowana śmigłowcem po wypadku w Oświęcimiu i badaniach w tamtejszym szpitalu.


Rzecznik rządu Rafał Bochenek poinformował, że rehabilitacja funkcjonariusza BOR, który złamał nogę "postępuje i wszystko idzie w dobrym kierunku". - Jest w dobrym humorze, wczoraj go odwiedziłem i żartowaliśmy - dodał.


Premier pozostanie w szpitalu


Premier pozostanie jeszcze przez najbliższych kilka dni na obserwacji w WIM - poinformował wcześniej we wtorek rzecznik rządu Rafał Bochenek.


- Obrażenia odniesione przez premier Beatę Szydło, w efekcie wypadku komunikacyjnego w dniu 10 lutego 2017 roku, nie wymagały podejmowania działań wykraczających poza standardowe procedury, stosowane w przypadku uczestników zdarzeń drogowych. Nie wymagały więc interwencji chirurgicznej, ani żadnych innych zabiegów inwazyjnych - powiedział Bochenek, który odczytał oficjalny komunikat zespołu medycznego WIM, opiekującego się premier.

 

PAP, polsatnews.pl

prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie