Piłkarze Ruchu Radzionków pobici. Prezes klubu: to chuligani Polonii Bytom

Polska
Piłkarze Ruchu Radzionków pobici. Prezes klubu: to chuligani Polonii Bytom
Polsat News

"Skandal - chuligani Polonii Bytom pobili zawodników Ruchu Radzionków Nasz kapitan Marcin Trzcionka wylądował w szpitalu. To jest niemożliwe" - napisał na twitterze prezes IV-ligowego Ruchu Marcin Wąsiak.

Do pobicia dwóch piłkarzy miało dojść w niedzielę po południu, niedaleko stadionu Ruchu Radzionków. Kapitan śląskiego klubu Marcin Trzcionka wypakowywał sprzęt ze swojego samochodu, kiedy podbiegło do niego kilku mężczyzn. Zawodnik miał zostać uderzony kilka razy w twarz. Napastnicy mieli również uderzyć innego piłkarza Ruchu - Daniela Skalskiego.

 

- Wiem, że po całym zajściu Marcin poddał się badaniom w szpitalu - powiedział portalowi katowickisport.pl prezes Ruchu Radzionków. Trzcionka ma złamany nos i pękniętą kość oczodołu. 

 

Policja nie otrzymała zgłoszenia

 

- Nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia o napaści i pobiciu - powiedział portalowi oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu, starszy aspirant Tomasz Bobrek.

 

Prezes Wąsiak powiedział, że w poniedziałek będzie rozmawiał z piłkarzami na temat tego, czy oficjalnie zgłoszą zajście na policję. W rozmowie z portalem katowickisport.pl szef radzionkowskiego klubu stwierdził, że napastnicy mieli powoływać się na "międzyklubowe animozje", stąd wniosek, że za pobiciem stoją kibice Polonii Bytom.

 

katowickisport.pl

luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze