Karaibska wyspa do kupienia na Ebayu. Można zostać sąsiadem Leonardo DiCaprio

Kultura
Karaibska wyspa do kupienia na Ebayu. Można zostać sąsiadem Leonardo DiCaprio
Facebook/Virginia Caye Belize

Na portalu Ebay wystawiona została na sprzedaż znajdująca się na Karaibach wyspa Virginia Caye. Oferta powinna zainteresować wszystkich tęskniących za bliskim kontaktem z naturą oraz tych, którzy nie lubią zimy. Dodatkowym atutem wyspy jest fakt, że po jej zakupie można zostać sąsiadem samego Leonardo DiCaprio.

Malownicza wyspa Virginia Cay znajduje się na Morzu Karaibskim, zaledwie 8 kilometrów od wybrzeża Belize, skąd w ciągu pół godziny można dopłynąć na nią łodzią. Wyspa nie jest duża - ma ponad 1,6 hektara (16 tys. metrów kwadratowych) powierzchni, ale za to ma doskonałe sąsiedztwo. Niedaleko własną wyspę ma gwiazdor Hollywood Leonardo DiCaprio.

 

Cena wywoławcza wynosi 400 tys. funtów

 

Wyspę na sprzedaż wystawiła jej właścicielka Willow Reed, której po kilku latach dbania o nią nie stać już na dalszą rozbudowę i utrzymanie wyspy. Pochodząca z Wielkiej Brytanii kobieta, kupiła wyspę w 2012 roku za 150 tysięcy funtów. Teraz jej cena wywoławcza wynosi już 400 tys. funtów (ponad 2 mln złotych). Aukcja posiada również opcje "Kup teraz". Można ją aktywować i stać się właścicielem wyspy  za 750 tys. funtów (ponad 3,8 mln złotych).

 

- Sprzedaję wyspę z ciężkim sercem, ale dla właściwej osoby będzie ona znakomitym miejscem na ucieczkę przed światem. Wyspa posiada również wielki potencjał inwestycyjny - zachwala dotychczasowa właścicielka, sugerując że można na terenie można wybudować "ośrodek wypoczynkowy z prawdziwego zdarzenia".

 

Delfiny, rafa koralowa i zachody słońca

 

Na wyspie znajduje się drewniany domek, z łazienką i prysznicem na zewnątrz, szopa na łodzie, molo do cumowania oraz niewielki domek dla gości. Średnia roczna temperatura na Virginia Cay wynosi 26,6 stopni Celsjusza.

 

Można oglądać delfiny, nurkować podziwiając znajdująca nie nieopodal wyspy rafę koralową, łowić ryby i wypoczywać na prywatnej plaży delektując się zachodami słońca.

 

- Cały teren jest piękny. Będąc tutaj można na nowo poczuć więź z naturą. Jest to wspaniałe miejsce - zachwala wszystkim chętnym Brytyjka. Aukcja zakończy się wieczorem 4 lutego.

 

 

 

metro.co.uk, dailymail

dk/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie