Mobility Trends. Najlepsze produkty i usługi technologiczne

Technologie
Mobility Trends. Najlepsze produkty i usługi technologiczne
Pixabay

Elektroniczna niania, gry Pokemon GO i Rush Rally 2, opaska na rękę NotiOne, nowe wersje mobilnych aplikacji telewizji internetowej IPLA - to zaledwie kilka z niemal 400 produktów i usług zgłoszonych do plebiscytu Mobility Trends, promującego najlepsze rozwiązania z branży IT oraz Telecom w 2016 roku. Zwycięzców w każdej z 20 kategorii wybierają konsumenci. Głosować można do końca stycznia.

Plebiscyt Mobility Trends, organizowany przez MIT MEDIA Group, daje możliwość zaistnienia w branży również nowym markom i produktom.

 

Jego wyniki zostaną ogłoszone podczas siódmej już Gali Mobility Trends, 9 lutego w Warszawie. Według ekspertów, to najważniejsze wydarzenie podsumowujące miniony rok w branży technologicznej.

 

Produkty i usługi, które uzyskały największą liczbę głosów, otrzymają nagrodę „Złoty Bell”, przyznawaną na cześć Alexandra Grahama Bella, wynalazcy telefonu i autora kilkudziesięciu innych wynalazków telekomunikacyjnych.

 

Fani nowych technologii mogą wybrać najlepsze ich zdaniem rozwiązania z branży IT oraz Telecom, które pojawiły się na rynku w 2016 roku. Głosowanie  - do 31 stycznia na stronie internetowej www.ankieta.mobilitytrends.pl.

 

Głosowanie w 20 kategoriach

 

Plebiscyt dotyczy produktów lub usług roku 2016 zgłoszonych przez producentów i dystrybutorów w 20 kategoriach. 

 

Są to: Smartfon; Notebook; Tablet; Gadżet;  Akcesorium; Aplikacja Mobilna B2B; Aplikacja Mobilna B2C; Mobilna Gra; Nawigacja Mobility; Mobilny Bank; Technologiczne auto Mobility; Gadżet sportowy; Inteligentny Dom Mobility; Produkt specjalny; Mobility Kids; Nowość roku - produkt; Nowość roku - usługa; Internet Mobilny - oferta; Oferta operatorska dla biznesu; Oferta operatorska dla klientów indywidualnych.

 

Statuetki  w pięciu pozostałych kategoriach - Producent roku 2016, Operator roku 2016, Dystrybutor roku 2016, Polska Firma roku 2016, Człowiek roku 2016 - przyzna kapituła konkursowa.

 

 

 

Swoje produkty zgłosiła m.in. Grupa Polsat. W kategorii Aplikacja Mobilna B2B roku 2016 to nowe wersje mobilnych aplikacji telewizji internetowej IPLA (na iOS i Android), oferujące - jeszcze przed wielkimi graczami światowymi - funkcję zapisywania materiałów.

 

W kategorii Nowość roku 2016 zaproponowano Dekoder EVOBOX PVR z serwisem Cyfrowy Polsat GO, dający m.in. możliwość nagrywania do trzech programów jednocześnie, zatrzymywania, cofania i ponownego odtwarzania programów.

 

Z kolei w kategorii Internet Mobilny - oferta roku 2016 zgłoszony został Internet LTE Plus od Cyfrowego Polsatu i Plusa, najszybszy w kraju i umożliwiający pobieranie danych z prędkością do 300 Mb/s.

 

polsatnews.pl

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie