"Nigdy mnie nie kochał". Izabela Marcinkiewicz o życiu z b. premierem i spotkaniach z "elitą"

Kultura
"Nigdy mnie nie kochał". Izabela Marcinkiewicz o życiu z b. premierem i spotkaniach z "elitą"
Facebook/Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz

"Zapewne wielu z państwa kojarzy mnie z prasy kolorowej lub ze związku z byłym politykiem. Niemniej zapewniam, że moje życie jest dużo ciekawsze" - powiedziała była już druga żona byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza. "Isabel", jak była nazywana w mediach, w czasie rozwodu niemal zniknęła z życia publicznego, teraz wróciła jako autorka książki "Zmiana" - w dużej części poświęconej b. mężowi.

W sierpniu ubiegłego roku "Isabel" informowała media, że zamierza napisać książkę o nieudanym związku z "Kazem", jak nazywała swego męża Kazimierza Marcinkiewicza.

 

"Prawdziwa historia i bez cenzury"

 

Autobiografia, jak mówi o publikacji autorka, miała premierę we wtorek.

 

"Opowiadam w niej o przeżyciach, które wpłynęły na to, kim jestem. Piszę o tym, kogo spotykałam na swojej drodze i jak te osoby zmieniły moje postrzeganie pewnych spraw" -  poinformowała w filmie opublikowanym na Facebooku Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz. "Jest to moja prawdziwa historia i bez cenzury" - dodaje.

 

"Myślałam, że rozwód to tylko straszenie mnie"

 

Promując książkę na stronie internetowej autorka pisze, że "Zmiana" jest "o moich związkach - w tym o związku ze starszym mężczyzną - byłym politykiem". W książce znajdą się również kulisy jej spotkań z polityką i "tzw. elitą".

 

W opublikowanym w sieci fragmencie książki autorka pisze: "Nigdy mnie nie kochał. Prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Dziś już to wiem na pewno. Od 21 stycznia 2016 roku jestem wolna, a jeszcze rok temu myślałam, że do tego nie dojdzie, że rozwód to tylko straszenie mnie po to, abym się zmieniła, żebym stała się taką, jaką on chce mnie widzieć. Sprawa rozwodowa rozwiała wszelkie wątpliwości. Cztery razy nie patrzyliśmy sobie w oczy. Cztery razy ściskało mnie w gardle".

 

Całkiem nowy rozdział

 

Jak dodaje autorka, ma "cichą nadzieję", że "ludzie przeczytają tę książkę zanim powiedzą: "Ooo następna celebrytka napisała książkę…".

 

Dodaje, że jest to "całkiem nowy rozdział" jej życia. 

 

polsatnews.pl

mr/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie