To on miał zabić w Płońsku. Opublikowano wizerunek poszukiwanego

Polska
To on miał zabić w Płońsku. Opublikowano wizerunek poszukiwanego
Policja w Płońsku

Zabójcą 33-letniego Dariusza T. jest Mariusz Paweł Dąbrowski pseudonim "Lipek" - poinformowała policja. Opublikowano wizerunek poszukiwanego 39-letniego mężczyzny. Według kryminalnych to on w poniedziałek po godz. 9:00 rano oddał śmiertelny strzał na osiedlu przy ulicy Grunwaldzkiej w Płońsku na Mazowszu.

Dariusz T. z raną postrzałową w okolicach serca trafił do szpitala, gdzie zmarł kilkanaście minut później. Sprawca uciekł i zabrał ze sobą broń.

 

Policja prosi osoby mające informacje na temat poszukiwanego o kontakt pod nr 997 lub 112. Można również zadzwonić do dyżurnego policji w Płońsku -  23 662 15 00, Radomiu 23 662 48 345 lub osobiście zgłosić się do jednostki Policji.

 

Informacje można przekazać anonimowo. Kryminalni przypominają, że za pomoc w ukrywaniu się poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi odpowiedzialność karna.

 

Poszukiwany mężczyzna jest na stałe zameldowany w Płońsku. Policja ostrzegła także, że może być uzbrojony i groźny. Funkcjonariusze nie wykluczają, że sprawca opuścił Płońsk i dlatego o pościgu poinformowali jednostki w sąsiednich powiatach.

 

Policjanci czekają też na wyniki sekcji zwłok zastrzelonego 33-latka. Wciąż nie ustalono z jakiej broni i z jakiej odległości oddano śmiertelny strzał.

 

polsatnews.pl

ml/hlk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!