RMF FM: zastrzelony 33-latek przed śmiercią podał tożsamość sprawcy. Trwają poszukiwania

Polska
RMF FM: zastrzelony 33-latek przed śmiercią podał tożsamość sprawcy. Trwają poszukiwania
Polsat News

Policja wytypowała zabójcę 33-letniego Dariusza T., ale dla dobra postępowania nie ujawnia jego danych. Ofiara została postrzelona w okolice serca, zmarła po przewiezieniu do szpitala. Według RMF FM, sprawcą jest 38-latek, wcześniej notowany za kradzieże i włamania. Jego tożsamość postrzelony mężczyzna miał wyjawić osobie udzielającej mu pomocy. Tej informacji policja również nie komentuje.

- Czekamy na decyzję prokuratury ws. ewentualnej publikacji wizerunku wytypowanego przez nas sprawcy - powiedziała polsatnews.pl Kinga Drężek-Zmysłowska z policji w Płońsku.

 

Śmiertelny strzał padł w poniedziałek po godzinie 9:00 na osiedlu przy ulicy Grunwaldzkiej. Obaj mężczyźni - według policji - znali się, prawdopodobnie chodziło o porachunki.

 

Kryminalni na miejscu nie znaleźli broni. Policja ostrzega, że poszukiwany mężczyzna może być uzbrojony i groźny. Funkcjonariusze nie wykluczają, że sprawca opuścił Płońsk i dlatego o pościgu poinformowali jednostki w sąsiednich powiatach.

 

Policjanci czekają też na wyniki sekcji zwłok 33-latka. Wciąż nie ustalono z jakiej broni i z jakiej odległości oddano śmiertelny strzał.

 

RMF FM, polsatnews.pl

ml/hlk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze